تبلیغات
اخبار ورزشی - فدراسیون فوتبال ایران به دنبال حریف تداركاتی برای كویت

اخبار ورزشی

فدراسیون فوتبال ایران به دنبال حریف تداركاتی برای كویت
از رد دیدار با كویت تا دیدار با تیمی غیر رسمی در كریسمس

خبرگزاری فارس: فدراسیون فوتبال به دنبال حریف تداركاتی برای تیم كویت است؛ آن هم در حالی كه در تعطیلات سال نو میلادی به اروپا سفر خواهد كرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، ایرج كهن دل، سرپرست تیم مس كرمان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: فدراسیون از باشگاه ما درخواست كرد كه روز جمعه دیداری تداركاتی با تیم ملی كویت در این كشور برگزار كنیم. به این ترتیب، باید روز پنج شنبه به كویت سفر می كردیم؛ اما پرویز مظلومی از فدراسیون درخواست كرد كه دیدار‌های هفته بیستم برابر مقاومت سپاسی و هفته بیست و یكم برابر استقلال تهران را به تعویق بیندازد؛ اما فدراسیون به ما اعلام كرد فقط دیدار با مقاومت را عقب می اندازد. به این ترتیب، مس با این سفر مخالفت كرد و فدراسیون نیز تصمیم گرفت ذوب آهن را به كویت اعزام كند.

* قهرمان نیم فصل به جای تیم ملی
علی شجاعی، سرپرست ذوب آهن در مورد سفر این تیم به كویت به خبرگزاری فارس گفت:فدراسیون با باشگاه ما در این رابطه مذاكره كرده و گفته اند به دلیل اینكه روز جمعه تیم ملی در اسپانیا به سر می برد، می خواهند قهرمان نیم فصل را برای دیدار به كویت به این كشور اعزام كنند. در شیراز هستیم و برای دیدار تداركاتی به این شهر آمده ایم. بعید می دانم باتوجه به مشكلاتی كه در رابطه با بازیكنانمان داریم و برخی از آنها دانشجو هستند و دوشنبه هم باید در رشت به میدان بروند، بتوانیم كاری كنیم. البته باشگاه با فدراسیون در این زمینه در حال مذاكره است. اگر قرار باشد به این سفر برویم، از طریق باشگاه این موضوع را به ما اعلام می كنند.

* فدراسیون به دنبال حریف تداركاتی برای كویت
امیرحسین حسینی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در مورد اینكه چرا فدراسیون می خواهد یك تیم باشگاهی را به جای تیم ملی به كویت اعزام كند، به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: پیش از این قرار بود یك دیدار تداركاتی با كویت برگزار كنیم؛ اما در آن زمان فدراسیون این كشور تعلیق شد. حالا كه از تعلیق درآمده، از ما خواسته یك دیدار با این تیم برگزار كنیم؛ اما با توجه به اینكه در حال حاضر صلاح نیست با این تیم بازی كنیم، قرار شد فدراسیون یك تیم را معرفی كند؛ اما این تیم قطعا تیم باشگاهی نخواهد بود.
مدیر روابط عمومی فدراسیون در مورد اینكه چه تیمی به كویت معرفی خواهد شد، اظهار داشت: مهدی تاج، نایب رئیس فدراسیون این مسئله را اعلام خواهد كرد؛ اما این تیم، باشگاهی نیست؛ تیمی مثل تیم ملی امید خواهد بود.

* سفر به اروپا در تعطیلات كریسمس
تمام این اتفاق ها در حالی رقم می خورد كه تیم ملی ایران سفری پنج روزه و فشرده را در دستور كار خود به اروپا قرار داده است؛ آن هم در شرایطی كه فوتبال این قاره تعطیل است و تیم های باشگاهی اسپانیا مانند رئال مادرید از روز پنج شنبه در كشورهای حاشیه خلیج فارس مانند امارات اردوی تداركاتی برپا می كنند.
مسئولان فدراسیون ترجیح می دهند با یك تیم غیر رسمی كه فیفا نیز آن را قبول ندارد، مسابقه بدهند؛ اما با كویت كه هفدهم آسیا و صد و بیست و هفتم جهان است، دیدار نكنند.

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :