تبلیغات
اخبار ورزشی - ساكت: برخی خود را تافته جدا بافته می دانند

اخبار ورزشی

در واكنش به حركت مصطفوی
ساكت: برخی خود را تافته جدا بافته می دانند

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت: متاسفانه برخی افراد خود را تافته جدا بافته می دانند و تصور می كنند می توانند هر كاری انجام دهند.


محمدرضا ساكت در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس،در واكنش به رفتار داریوش مصطفوی كه به طور ناگهانی نشست مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با مدیران عاملان باشگاه ها را ترك كرد، گفت: برخی خود را تافته جدا بافته می دانند. فوتبال ایران 18 تیم لیگ برتری دارد. دوران این حرف ها كه بگوییم یك تیم جدا از سایرین است به پایان رسیده است.
وی تاكید كرد: امروز اگر رانت خبری كه در اختیار دیگران است، در اختیار ما هم بودتماشاگران بیشتری داشتیم.
ساكت در مورد همایش مدیران عامل لیگ برتری با مسئولان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فدراسیون و سازمان لیگ بخش ستادی و باشگاه ها بخش اجرایی و عملیاتی هستند. این 2 بخش دركنار هم باید در تعامل باشند و مسائلی از قبیل ارتقای سطح لیگ و مسائل مهم پیشروی سازمان را ارتقاء بخشند.خصوصی سازی، درآمدزایی و تعامل برای موفقیت تیم ملی از جمله مواردی است كه در این بخش باید مورد ارزیابی وبرنامه ریزی دقیق قرار بگیرند.
وی در پاسخ به این سؤال كه چه راهكاری برای حفظ چهار سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا دارید
گفت: AFC شرایط خاصی دارد و با هیچ كس شوخی ندارد. باید خودمان را با شرایط آنها تطبیق دهیم، مسئولان ما هم باید كمك كنند.
وی ادامه داد: با انجام مراحل مقدماتی و كمك مالی دولت مدیران باشگاه ها باید زمینه در آمدزایی خود را فراهم كنند.
ساكت درباره آخرین وضعیت سپاهان پس از جذب سرمربی جدید حاطر نشان كرد: اردوی بسیار خوبی را در امارات پشت سرگذاشتیم. 2 مسابقه خیلی مفید در دوبی انجام دادیم و به ایران برگشتیم.
وی درباره علت بركناری حسین چرخابی تاكید كرد: بازیكنان سپاهان تجربه خوبی را از كار كردن با چرخابی كسب كردند. این مربی توانست سپاهان را از بحران خارج كند، اما هیئت مدیره تصمیم گرفت فرهاد كاظمی به عنوان سرمربی جدید معرفی شود.
وی ادامه داد: كاظمی از شرایط روحی بازیكنان شناخت كامل دارد و نفرات نیز با شرایط روحیه جنگدگی این مربی آگاهی دارند.
ساكت گفت: در دیدار دوستانه سپاهان برابر الفجیره با حضور كاظمی شرایط جدیدی از لحاظ فنی در تیم دیدم و به آینده تیم خیلی امیدوارم شدم.
مدیر عامل سپاهان در پاسخ به این سؤال كه چرا چرخابی تیم را از بحران خارج كرد، اما كنار گذاشته شده، گفت: جمع بندی هیئت مدیره این بود كه چرخابی همانند گذشته به عنوان مشاور فنی به كارش ادامه داده و تیم با یك ظرفیت جدید لیگ را ادامه دهد.
ساكت ادامه داد: به قهرمانی سپاهان از اول فصل امیداور بودیم چون پتانسیل آن را داریم. كاظمی روحیه جنگندگی و تلاش مضاعف را به تیم تزریق می كند. این نقطه قوت بزرگی برای تیم است.
وی در مورد شرایط میزبانی سپاهان در آسیا بیان كرد: ورزشگاه نقش جهان طبق قولی كه مسئولان به ما داده اند قطعاً برای مرحله دوم آماده می شود. ورزشگاه فولادشهر هم مشكل خاصی ندارد و اگر مشكلی باشد همان مشكل در ورزشگاه آزادی نیز وجود دارد. امیدوارم با رفع مشكلات فوق بازی های دور اول را در اصفهان میزبانی كنیم.

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :