تبلیغات
اخبار ورزشی - سپاهان امتیازات حساسی از دست داده و باید برای جبران آنها تلاش كنیم.

اخبار ورزشی

ساكت:
مقابل استقلال امتیازهای از دست رفته را جبران می كنیم

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه سپاهان در آستانه دیدار با استقلال تهران گفت: سپاهان امتیازات حساسی از دست داده و باید برای جبران آنها تلاش كنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان درباره تقدیر از قلعه نویی عنوان كرد: در روز بازی تیم های سپاهان و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر از امیر قلعه نویی سرمربی آبی پوشان تهرانی به پاس تلاش های بی وقفه در فوتبال ایران تقدیر خواهیم كرد .
وی افزود : ماهیت فرهنگی باشگاه اقتضا می كند برای بهبود فضای ورزشی، نزدیك كردن قلب ها ، تبدیل رقبا به رفقا؛ خیلی بیشتر تلاش شود. در همین راستا در بازی هایی كه میزبان هستیم جهت تكریم شایستگان تیم های رقیب و افرادی كه برای فوتبال كشورمان تلاش كرده اند مراسم تقدیر و سپاسی را برگزار می كنیم و یادمان ویژه باشگاه را به آنها تقدیم خواهیم كرد.
مدیر عامل سپاهان تاكید كرد: امیر قلعه نویی چه در دوران فعالیت خود به عنوان بازیكن و چه به عنوان سرمربی دوران پرفروغی داشته و می توان آینده بسیار درخشانی برای این مربی خوش آتیه پیش بینی كرد. پس از برنامه های تقدیری كه از بزرگانی همچون ناصرحجازی، منصور پورحیدری و خداداد عزیزی داشته ایم از سرمربی استقلال تجلیل خواهیم كرد.
وی راجع به بازی تیم های سپاهان و استقلال گفت : همه تمهیدات را برای شروع یك دوران توام با موفقیت و سرفرازی برای سپاهان فراهم كرده ایم با آمادگی ، روحیه بالا و انگیزه ای كه در بازیكنان مان می بینیم ، مطمئنم كه یكی از زیباترین بازی های لیگ را مشاهده خواهیم كرد. سپاهان امتیازات حساسی را از دست داده و باید برای جبران آنها تلاش كنیم .
ساكت یادآور شد: استقلال یكی از تیم های شایسته ایران در آسیاست. این بازی مصاف دو قطب آسیایی زرد و آبی فوتبال ایران و آسیاست . سپاهان 5 سال متوالی است كه در لیگ قهرمانان آسیا حاضر است و تنها تیم ایرانی حاضر در تورنمنت معتبر جام باشگاه های جهان بوده است. استقلال نیز قبلاً حضور موفقی در مسابقات آسیایی داشته و همه اینها باعث خواهد شد تا بازی روز سه شنبه یك بازی بزرگ باشد. قطعا طلایی پوشان اصفهان پیروز این بازی بزرگ خواهند بود.
ساكت به حضورفرهاد كاظمی روی نیمكت تیم سپاهان در این بازی اشاره كرد و اظهار داشت: كاظمی علاوه بر توانایی اش، در امر مربیگری در بازی های بزرگ موفق بوده است . مطمئنم تدبیر و توانایی های وی در این بازی به خوبی متجلی خواهد شد و با تزریق اندیشه های فنی وی به تیم ، سپاهان متفاوتی را در این بازی خواهیم دید.
وی ادامه داد : بازیكنان سپاهان هم اكنون در اوج شادابی و نشاط هستند . آنها باید موقعیت و شان باشگاه را درك كنند و بدانند كه فولاد مباركه سپاهان یك تیم معمولی نیست كه با هر نتیجه ای كنار بیاید. از روز بازی با استقلال قطعاً جنگندگی ، تلاش و مبارزه مضاعف آنها را شاهد خواهیم بود .
مدیر عامل سپاهان در مورد حساسیت بازی و لزوم اهتمام بیشتر به مسائل امنیتی ورزشگاه فولاد شهر در بازی سه شنبه گفت : بارها گفته ایم لازم است در این بازی تماشاگران دو تیم در دو ضلع متفاوت مستقر باشند. این تذكر را به نیروی انتظامی هم داده ایم . با توجه به اینكه ورزشگاه فولاد شهر ورودی های جداگانه ای دارد امیدواریم نیروی انتظامی و مراجع مربوطه به این قضیه توجه ویژه كنند و هواداران سپاهان و استقلال در دو ضلع متفاوت مستقر شوند .
ساكت از هوادران باشگاه خواست با حضور به موقع در ورزشگاه و با كمك به نیروهای انتظامی برای برپایی یك روز زیبا در ورزش اصفهان در سه شنبه این هفته تلاش كنند.

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :